Teraz jest 23 sty 2018, o 21:54

Blog o zdrowiu

Zaprezentuj swojego bloga. Wklej link i opisz to co prezentujesz.

Blog o zdrowiu

Postprzez Orszak 5 sty 2018, o 13:48

Na blogu Co-na-bol.pl znaleźć można wiele pożytecznych informacji nt. różnych rodzajów bólu. Mamy tu obszerne artykuły poświęcone bólom pleców np. - http://co-na-bol.pl/bol-plecow-skad-sie ... ostepowac/ , gardła, zębów, głowy i wielu innych dolegliwości. W artykułach często znajdują się praktyczne porady, o tym jak rozpoznać właściwą przyczynę danego bólu i jak zacząć jej przeciwdziałać.
Orszak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 sty 2018, o 12:10

Re: Blog o zdrowiu

Postprzez Pikoz 9 sty 2018, o 14:48

Często czytam różne blogi, oraz portale o zdrowiu człowieka. Artykuły na nich zawarte pomagają mi przygotować się do egzaminów wstępnych na studia medyczne. Takie egzaminy sprawdzają ogólną wiedzę nt. medycyny, więc staram się czytać o wszystkim co dotyczy zdrowia człowieka, oraz dolegliwości jakie mogą nękać ludzki organizm np. - http://www.vert-med.pl/klopotliwe-doleg ... -za-skore/. Oprócz tego korzystam też z różnych książek, ale to głównie internet pomaga mi w nauce najbardziej.
Pikoz
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 sty 2018, o 12:24

Re: Blog o zdrowiu

Postprzez Kipiec 10 sty 2018, o 12:26

Warto jest zaglądać do takich miejsc i poszerzać swoją wiedzę nt zdrowia, które jest najważniejsze. Z artykułów nt schorzeń układu krążenia takich jak http://zawalserca.com.pl/profilaktyka-n ... dla-serca/ mogę dowiedzieć się przykładowo, jak zapobiegać wystąpieniu różnych dolegliwości. Choroby układu krążenia i serca są bardzo groźne, dlatego też uważam, że każdy powinien posiadać jakąś wiedzę na ten temat. Zawsze lepiej jest zapobiegać niż leczyć :) .
Kipiec
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 sty 2018, o 18:30Powrót do Reklama blogów, blogi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości

cron