Teraz jest 22 sty 2018, o 02:11

Forum Wielotematyczne

Reklama Twojego forum. Fora internetowe o różnej tematyce. Masz fajne, ciekawe forum internetowe - zaprezentuj!

Forum Wielotematyczne

Postprzez VeParadox 16 gru 2014, o 00:18

Forum wielotematyczne MultiGadek. pl to miejsce w internecie, gdzie znajdziesz ludzi o podobnych zainteresowaniach, możesz poszerzyć swoje horyzonty. Na forum mieści się wiele ciekawych ogólnotematycznych jak i tematycznych dyskusji. Nasze forum jest inne niż wszystkie ponieważ za pisanie postów rozdajemy punkty, które po zgromadzeniu odpowiedniej ilości można wymienić na atrakcyjne nagrody. Także bardzo dobra nowina na forum doszedł nowy dział edukacja szkolna, masz problem z rozwiązaniem zadania domowego my w tym tobie pomożemy lub szukasz jakiegoś wypracowanie też pomożemy - wystarczy wejść na stronę założyć konto i odpowiednim dziale napisać temat. Masz ciekawą stronę a nie masz pieniędzy na utrzymanie napisz odpowiednim dziale a może my będziemy sponsorować wszystko co tobie potrzebne. Chcesz zareklamować twój serwis - nie ma problemu u nas możesz to zrobić w odpowiednim dziale. Organizujemy mnóstwo konkursów. Na forum znajdziecie mnóstwo interesujących tematów i postów. Każdy może napisać coś.

Link http://www.multigadek.pl
VeParadox

Re: Forum Wielotematyczne

Postprzez kamila34 16 gru 2014, o 13:40

VeParadox napisał(a): Chcesz zareklamować twój serwis - nie ma problemu u nas możesz to zrobić w odpowiednim dziale.

Wydaje mi się, że najlepszym sposobem na promocję serwisu jest marketing internetowy - pozycjonowanie, marketing szeptany... Zajmują się tym agencje SEO. Także może lepiej poświęcić trochę pieniędzy i mieć zapewnioną kompleksową promocję.
kamila34

Postprzez VeParadox 17 gru 2014, o 23:20

kamila34 napisał(a):
VeParadox napisał(a): Chcesz zareklamować twój serwis - nie ma problemu u nas możesz to zrobić w odpowiednim dziale.

Wydaje mi się, że najlepszym sposobem na promocję serwisu jest marketing internetowy - pozycjonowanie, marketing szeptany... Zajmują się tym agencje SEO. Także może lepiej poświęcić trochę pieniędzy i mieć zapewnioną kompleksową promocję.

kamila34 mylisz sie, jest lepszy sposób i darmowy..... Wystarczy że skorzystasz z odpowiednich narzędzi. ;)
VeParadox

Postprzez tixon 14 sie 2015, o 18:32

Forum to jest bardzo ciekawe. Sam jestem aktywnym użytkownikiemi czytam codziennie każdy wpis. Mam nadzieję, że bedzie nas więcej. :D
tixon

Postprzez inka 14 paź 2015, o 09:59

Skoro tak polecacie, to i ja wypróbuję :)
inka

Postprzez CzarnaMorwa 14 paź 2015, o 15:06

To forum chyba nie wytrzymało takiego zainteresowania, ponieważ mi już niestety strona nie wchodzi. A szkoda, bo zapowiadało się ciekawie.
CzarnaMorwa

Postprzez forum_team 14 paź 2015, o 20:55

U mnie forum multigadek.pl otwiera się bez problemu.
forum_team
Administrator

Postprzez iwonamilak 5 lis 2015, o 12:18

Witam u nie też jest ok
iwonamilak

Postprzez mati21 7 gru 2015, o 22:30

Na dzień dzisiejszy również wszystko gra
mati21

Powrót do Reklama forów internetowych