Teraz jest 22 sty 2018, o 02:07

Dieta owocowo-warzywna

Hyde Park, Offtopic czyli rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematy poważne i całkiem błahe. Rozmawiaj na każdy temat, Zapraszam!

Dieta owocowo-warzywna

Postprzez Pablo33 31 sie 2017, o 06:57

W związku z chorobą mojej mamy i zaleceniami od lekarza by przejść na dietę owocowo- warzywną szukam dobrego sprzętu do wyciskania dobrych i wartościowych soków. Moje poszukiwania krążą wokół sprzętu łatwego do utrzymania w czystości, o możliwie jak najniższej cenie przy zachowaniu wysokich jakościowo parametrów i czymś, co wyciśnie buraka, rabarbar czy inne zielonki. Wpadłam na firmę MUKE i zastanawiam się czy jesteście w stanie ją polecić jako odpowiednik moich potrzeb? Śmiało piszcie, każda informacja na wagę złota!
Pablo33

Re: Dieta owocowo-warzywna

Postprzez jankozac 31 sie 2017, o 15:37

Miałem wątpliwości co do tej firmy, ale doskonale sprawdza się kupiona przeze mnie wyciskarka i jestem zadowolony ;)
jankozac

Postprzez Kela 1 wrz 2017, o 11:54

Nie mam nic przeciwko takiej diecie, ale wydaje mi się, że trzeba też mimo wszystko uważać.
Kela

Postprzez Kukusia7 17 wrz 2017, o 23:42

Wiesz co, ja bym proponowała skontaktować się ze specjalistami żywieniowymi. Mnie np dietę układa nutridieta z Katowic http://nutridieta.pl/katowice-catering- ... atowicach/ Ja wybrałam tylko liczbę kcal na dzień oraz inne informacje dot. np stanu mojego zdrowia czyli na co jestem uczulona, czego nie lubię nie jem itp. Jestem już prawie po pierwszym miesiącu i czuję się znacznie lepiej. Może też spróbuj na pewno nie zaszkodzi a może i będzie to najlepsze rozwiązanie z sytuacji.
Kukusia7

Postprzez Isamor 30 wrz 2017, o 22:45

Też uważam, że jeśli chodzi o dietę to nie ma co działać na własną rękę. Taki doświadczony dietetyk https://kcalmar.com/dietetycy/bydgoszcz/ zna sie na tym co robi i wie jak dobrać najlepszą dietę dla Twoich potrzeb. Eksperymentując na własną rękę, bardzo często można sobie tylko zaszkodzić.
Isamor

Postprzez monia88 26 gru 2017, o 19:39

Najlepsze efekty przynosi indywidualnie ustalona dieta. Trzeba wcześniej poznać diety odchudzające i skuteczność ich stosowania. Jeśli wybierze się z głową dietetyka i sposób odchudzania, to wszystko będzie dobrze. Nie ma co eksperymentować z nieznanymi sposobami na szybkie, cudowne schudnięcie. Z taką indywidualną dietą schudniemy zdrowo i organizm nie będzie wycieńczony.
monia88

Postprzez monina22 4 sty 2018, o 14:55

Ja teraz chce przejść na diete samuraj. Od paru lat ćwiczę już tak na powazniej, a w tym roku chce się zająć sportem już tak pół zawodowo. Taka dieta, dostępna na https://www.xn--kunia-zdrowia-c4c.pl jest idealną właśnie dla sportowców. Poczytajcie sobie coś więcej o niej, możecie również w tej firmie zamówić gotowe posiłki dostarczane do domu, czy do pracy
monina22

Postprzez adriannam 12 sty 2018, o 23:17

Najgorzej że zazwyczaj ludzie nie wiedzą od czego zacząć odchudzanie a takie diety niskokaloryczne nie są wcale zdrowe. Lepiej iśc do dietetyka i chudnąć zdrowo, zwłaszcza że teraz są dostępne nawet konsultacje online i to nie jest duży wydatek
adriannam

Powrót do Offtopic, Rozmowy o wszystkim i o niczym