Teraz jest 20 sty 2018, o 20:34

Serwis samochodowy

Reklama Twojej strony internetowej. Zaprezentuj swoją stronę www. Strony internetowe o różnej tematyce.

Re: Serwis samochodowy

Postprzez hydra 6 wrz 2016, o 11:24

Hej! Chcę założyć instalację gazową w moim samochodzie. Szukam firmy, która ma naprawdę dobrej jakości filtry LPG. Dowiedziałam się o http://zwmczaja.pl/ - zostali wyróżnieni przez Auto Świat, także myślę, że są godni polecenia :) Co myślicie? Może znacie? :) Ich rzeczy wydają się być solidne. Czekam na opinie.
hydra

Postprzez Argentyna 15 lut 2017, o 17:47

hmm no można dac auto do serwisu ale tez niektóre awarie można samodzielnie naprawić, wystarczy mieć odpowiedni sprzęt. Jeśli chcecie zrobić w domu warsztat zajrzyjcie na ofertę sklepu Techsul
http://techsul.pl/products.php?333&cPath=58 . Dzięki samodzielnym naprawom można zaoszczędzić sporo kasy.
Argentyna

Postprzez jeje 28 mar 2017, o 15:15

Możecie sprawdzić też ten serwis samochodowy - warsztat honda warszawa . Jest to autoryzowany serwis Hondy, więc myślę, że można liczyć na naprawdę dobre i profesjonalne usługi.
jeje

Postprzez Chloe 29 kwi 2017, o 19:16

Ja ze swojego doświadczenia polecam serwis samochodowy http://szmytek.pl/tylna-belka-co-to-jest/ w którym kompleksowo naprawią każdą usterkę, jaka dotknie samochody produkcji francuskiej. Mają w tym zakresie wieloletnie doświadczenie zatem znają się na rzeczy i można im zaufać.
Chloe

Postprzez Kela 23 sie 2017, o 09:58

Wybierając serwis samochodowy najlepiej kierować się opiniami, bo chyba każdy chce, żeby jego auto znalazło się w jak najlepszych rękach, dodatkowo powinno się zwrócić uwagę na to, w czym dany warsztat się specjalizuję i tak szukając sposobów na wgniecenia można poczytać o tym na alcesie, żeby dowiedzieć się jakie w ogóle są opcje i tym sposobem szukać warsztatu, który będzie najbardziej odpowiadał naszym oczekiwaniom.
Kela

Postprzez buba 28 sie 2017, o 09:09

Zgadzam się z poprzednikiem, ja swój obecny warsztat, do którego udaję się raz na jakiś czas w celach sprawdzenia auta, znalazłam poprzez rekomendację znajomego. Jeśli jesteście z Krakowa lub okolic warto przejechać się do Auto Serwis Wadowicka. Pracują tam prawdziwi fachowcy, którzy rzetelnie i do tego za przystępne pieniądze szybko uporają się z wszelkimi usterkami. Dodatkowy plus za to, że bezpłatnie można zdiagnozować auto na linii :)
buba

Postprzez jeremi33 6 wrz 2017, o 14:00

W pełni się zgadzam z bubą! Zaliczyłem kilka warsztatów w krakowie, ale dopiero w auto serwisie wadowicka zostałem na stałe. Po pierwsze wyżej wspomniane kontrole na linii diagnostycznej zupełnie za free- fajna opcja przed dłuższą trasą, poza tym wycena przed naprawą, sama naprawa zawsze bez zastrzeżeń, stały kontakt telefoniczny, gwarancja. Jeszcze mógłbym tak wymieniać. Sprawdźcie sobie sami;)
jeremi33

Postprzez dusiak 18 wrz 2017, o 16:06

Jeśli w Krakowie to tylko warsztat samochodowy http://akropolnaprawy.pl/. Zajmują się mchaniką samochodową, blacharstwem, lakiernictwem, diagnostyką oraz pracami konserwacyjnymi. Ja zawsze powierzam im swoje auto jak mam z nim jakieś problemy.
dusiak

Postprzez brakloginu31 21 wrz 2017, o 13:47

Dobry serwis samochodowy jest na wagę złota, więc jak już znajdziecie jakiś fajny to koniecznie dajcie znać!
brakloginu31

Postprzez jeremi33 3 paź 2017, o 13:11

brakloginu31 napisał(a):Dobry serwis samochodowy jest na wagę złota, więc jak już znajdziecie jakiś fajny to koniecznie dajcie znać!

Ja już jakiś czas temu znalazłem fajny warsztat- Auto Serwis Wadowicka w krakowie i jestem ich stałym klientem. Darmowe przeglądy na linii diagnostycznej za każdym razem jak się podjedzie-fajna opcja przed wyjazdem na wakacje czy w jakąś inną trasę, gwarancja, fakturka, przechowalnia opon za grosze no i przede wszystkim rozsądne ceny i mega profesjonalizm, warto ich sprawdzić.
jeremi33

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Reklama stron internetowych