Teraz jest 23 sty 2018, o 02:24

Serwis samochodowy

Reklama Twojej strony internetowej. Zaprezentuj swoją stronę www. Strony internetowe o różnej tematyce.

Serwis samochodowy

Postprzez adrian9zaborowski 21 lis 2013, o 15:56

Witam wszystkich serdecznie. Zapraszam na stronę http://auto-conrad.pl. Specjalizujemy się w naprawie samochodów osobowych oraz dostawczych. Jesteśmy serwisem samochodowym, który od lat dba o jakość świadczonych usług. W ofercie: wymiana rozrządu warszawa, wymiana sprzęgła, przegląd okresowy pojazdu, naprawa klimatyzacji i wiele wiele innych. Nasi specjaliści to certyfikowani mechanicy i elektrycy samochodowi.
Specjalistyczna wymiana rozrządu warszawa .
adrian9zaborowski

Re: Serwis samochodowy

Postprzez sebus 1 cze 2015, o 17:55

Jak już polecamy sobie sprawdzone serwisy, to ja dodam wpis dotyczący bezinwazyjnego usuwania wgnieceń na karoserii. Jeśli będziecie mieli takie wgniotki na aucie do uderzajcie do firmy Puller - są w tym najlepsi.
sebus

Postprzez sebajedrzejczak 13 lip 2015, o 12:57

Dzięki za informacje, każdy samochód kiedyś się zepsuje i dobrze mieć pod ręką dobrego fachowca, który dotrze do usterki w aucie.
sebajedrzejczak

Postprzez lolek5 21 lip 2015, o 13:44

W takim razie polecam Państwu firmę HDWR zajmującą się sprzedażą i wysyłką czytników na całą Polskę.
https://sklep.hdwr.pl/
Znajdą tu państwo czytniki przewodowe oraz bezprzewodowe. Urządzenia te znacznie podnoszą wydajność pracowników, oraz przydają się w codziennej pracy.
Firma ma również do zaproponowania czytniki odczytujące kody z dowodów rejestracyjnych.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą i cenami a w razie potrzeby kontakt z firmą.

Pozdrawiam
lolek5

Postprzez sylvia 24 wrz 2015, o 12:09

a ja wam szczerze polecam to miejsce http://www.chodzen.pl/toyota-pulawska/serwisblachlak nie raz ratowali moje autko z opresji :geek:
sylvia

Postprzez sebus 26 wrz 2015, o 02:21

sebajedrzejczak napisał(a):Dzięki za informacje, każdy samochód kiedyś się zepsuje i dobrze mieć pod ręką dobrego fachowca, który dotrze do usterki w aucie.

Oby się jednak nie psuł ;) A gdyby trzeba było pomóc komuś z likwidacją szkody, np. po wypadku, to jest taki zakład w Warszawie jak http://www.likwidacja-szkody.waw.pl który specjalizuje się w takich sprawach. Warto pamiętać :)
sebus

Postprzez CzarnaMorwa 14 paź 2015, o 15:11

Ja na szczęście mam znajomego mechanika, więc zawsze do niego jeżdżę ze wszystkimi problemami samochodowymi.
CzarnaMorwa

Postprzez drogar 20 paź 2015, o 09:42

Mam znajomy warsztat samochodowy gdzie w razie potrzeby oddaje auto do naprawy. Ufam im, chodzę tam już od kilku lat.
drogar

Postprzez CzarnaMorwa 21 paź 2015, o 10:52

W przypadku niektórych aut konieczna będzie naprawa tylnej belki w warsztacie Szmytek, który od lat zajmuje się specjalistyczną regeneracją tylnej belki skrętnej. Przy czym maksymalny czas naprawy wynosi dwie godziny i może zostać wykonany na Twoich oczach.
CzarnaMorwa

Postprzez sammy 2 lis 2015, o 12:49

Ja mam to szczęście, że mój znajomy prowadzi warsztat samochodowy, więc wiem, że rzetelnie wszystko naprawi. Ale mam już ochotę kupić nowsze auto, najlepiej taką Toyotę Avensis, więc na pewno go poproszę a pomoc. A stare auto wystawię na sprzedajemy.pl, gdzie za darmo można dać ogłoszenie.
sammy

Następna strona

Powrót do Reklama stron internetowych